ShowBiz

Aktorja më e bukur në botë e la burrin për reperin

Pas konfirmimit se Megan Fox u nda nga burri i saj Brian Austin Green pas dhjetë vitesh, mediat amerikane shkruajnë se arsyeja është një i treti.

Aktorja amerikane Megan Fox 34-vjeç tani është në lidhje me reperin Machine Gun Kelly.

Aktorja e famshme pretendohet se qenka rikuperuar shpjet nga ndarja dhe shpejt është lidhur me reperin për të cilin spekulohej në fillim të vitit se ishte në lidhje me aktoren tjetër bukuroshe të divorcuar, anglezen Kate Beckinsale.

Së shpejti ish bashkëshorti i Fox, Austin Green e mohoi se ata janë në lidhje por jo se janë miqësuar mes vete.

Përflitet se miqësia mes MachineGun Kelly dhe Megan Fox ishte bërë më e ngushtë pas xhirimit të videos së këngës së tij Bloody Valentine shkruan US Weekly.

Shfaq më shumë

Të tjera nga rubrika

Back to top button
Close
Close