Humor

Kjo është plaçkitja më qesharake që keni parë (video)

Kjo është plaçkitja më qesharake që keni parë (video)

Në një super-market në Sydney të Australisë, është kryer një tentim shumë i ngathtë për plaçkitje, që konsiderohet të jetë…
Bufi tallet me “njohjen” e Xhamajkës: Kush të mundet bëjani follow dhe pas 5 minutave unfollow

Bufi tallet me “njohjen” e Xhamajkës: Kush të mundet bëjani follow dhe pas 5 minutave unfollow

Dje, presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi përmes një postimi në Twitter ka thënë se ka marrë lajmin nga ambasadorja në…
I vjen burri herët në shtëpi, i dashuri i gruas “hidhet” nga dritarja gjysmë i zhveshur

I vjen burri herët në shtëpi, i dashuri i gruas “hidhet” nga dritarja gjysmë i zhveshur

Një burrë është “hedhur” nga dritarja e katit të dytë të banesës së të dashurës së tij, gjysmë i zhveshur,…
E pazakontë: Patoku iu bie daulleve

E pazakontë: Patoku iu bie daulleve

Pronari i një patoku në qytetin Sent Paul, Minesota, është një baterist me profesion, dhe me sa duket manari i…
Burri ha dy specat më djegës në botë, ky është reagimi i tij

Burri ha dy specat më djegës në botë, ky është reagimi i tij

Ushqimet djegës, kryesisht specat, shkaktojnë reagime të ndryshme të fytyrës, që shpeshherë konsistojnë në veprime qesharake. Një reagim të tillë…
Burrit i bie të fikët pasi sheh gruan e tij duke lindur fëmijën

Burrit i bie të fikët pasi sheh gruan e tij duke lindur fëmijën

Një nënë ka realizuar një selfie në dhomën e lindjes, derisa po lindte fëmijën por pjesa më qesharake e fotos…
92-vjeçari që po i sfidon të gjithë në vallëzim

92-vjeçari që po i sfidon të gjithë në vallëzim

Yung Lo, 92-vjeçar, po sfidon të rinj e të vjetër në fushën e vallëzimit. Madje, 92-vjeçari është incizuar duke e…
Kinezët ‘nëna e vakive’, i hanë minjtë si të ishin pula

Kinezët ‘nëna e vakive’, i hanë minjtë si të ishin pula

Një virus misterioz ka goditur Kinën, duke shkaktuar edhe viktima. Shteti aziatik po përballet me virusin e quajtur Koronavirus, që…
Postieri dembel, i gjenden 24 mijë letra në shtëpi

Postieri dembel, i gjenden 24 mijë letra në shtëpi

Nuk donte t’i dorëzonte! Një postier në Japoni akuzohet për shpërdorim detyre pasi nuk ka dorëzuar me mijëra letra postare…
Back to top button
Close
Close