ShowBiz

Françeska provokon me foton ‘topless’ nga pishina

Ajo shquhet për format e saj dhe fotot provokuese që poston në rrjetet sociale.

Ish banorja e Big Brother Albania, Françeska Jaçe, ka publikuar së fundmi në profilin e saj Instagram foto ku shfaqet topless buzë një pishine.

Franceska i ka lënë shumë pak vend imagjinatës teksa është shfaqur seksi, duke nxjerrë në pah edhe të pasmet bombastike në foton e realizuar një vit më parë, që e ka ripublikuar sot.

Nuk është hera e parë që modelja pozon me foto të zhveshura, duke marrë një lumë komentesh dhe pëlqimesh.

View this post on Instagram

🤨 #bmw

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Shfaq më shumë

Të tjera nga rubrika

Back to top button
Close
Close