ShowBiz

‘Hot’ me bikini, vajza e ish-deputetes lë pa fjalë ndjekësit me pozat seksi

Prej kohësh ajo është kthyer në një nga modelet shqiptare më të komentuara në mediat online.

Është fjala për Ada Dedën, e cila në profilin e saj në “Instagram” ndan me ndjekësit foto shumë seksi.

E kështu ka bërë edhe së fundmi. Vajza e ish-deputetes, Albina Deda, ka publikuar një foto ku shfaqet me bikini.

Pozat e saj kanë marrë me mijëra pëlqime si dhe qindra komente, ku ndjekësit nuk ia kanë kursyer komplimentet bukuroshes.

Shfaq më shumë

Të tjera nga rubrika

Back to top button
Close
Close