ShowBiz

Nora ka ditëlindjen, ja si e uron ish-bashkëshorti (foto)

Lidhja e tyre vazhdon të komentohet në mediat rozë, ani pse ata u ndanë vitin e kaluar.

Robert Berisha dhe Nora Istrefi, përkundër që i dhanë fund martesës  tyre ata ruaj raportet e mira në mes veti, e kjo u dëshmua dhe në postimin e fundit të këngëtarit.

Nora sot po feston ditëlindjen e 34-të dhe në mesin e shumë miqve që e uruan ishte edhe ish-bashkëshorti i saj.

Roberti ka publikuar një video të realizuar kohë më parë ku shihet bashkë me vajzë e tyre, Renee teksa luajnë në piano këngën e ditëlindjes.

“Urime ditëlindja Nora” ka shkruar Roberti sipër postimit.

Kujtojë që Roberti është vendosur në karantinë në Qendrën Studentore, pas arritjen në Prishtinë nga Amerika.


Shfaq më shumë

Të tjera nga rubrika

Back to top button
Close
Close