Sport

Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë

Futbollisti i njohur shqiptar, i cili luan për kombëtaren e Shqipërisë, Taulant Xhaka, së fundmi ka ndarë me fansat e tij një lajm të gëzueshëm për të.

Ai përmes llogarisë së tij në Instagram, ka shfytëzuar rastin të informoj fansat se ai dhe gruaja e tij Arbnora janë bërë prindër për herë të parë.

Ata kanë mirëpritur ardhjen në jetë të djalit të tyre, që e kanë pagëzuar me emrin Kelvis Xhaka.

“Mirësevjen në këtë botë engjulli im i vogël! Nëna dhe Babi të dojnë pa masë. Kelvis Xhaka!”, ka shkruar ai përkrah një fotografie që ka publikuar.

Tags
Shfaq më shumë

Të tjera nga rubrika

Back to top button
Close
Close