ShowBiz

Tayna tregon haptas a ka pasur lidhje dashurie me “VIP-a” (foto)

Tayna ka shfrytëzuar kohën sa është në shtëpi, për t’iu përgjigjur pyetjve të ndjekësve.

Shumë prej tyre dëshironin të dini më shumë rreth projkteve të reja të këngëtares, e disa për jetën e saj private.

Një prej tyre i shkruan “A je kon ne lidhje me naj vip”, kurse përgjigja e Taynës ishte “As nermen s’e kom dmth najher”.

Po ashtu, artistja tha se ende askush nuk ia ka rrëmbyer zemrën dhe po pret ta gjejë personin ideal.

Kënga e fundit e Taynës është “Edhe ti”, të cilën e solli në bashkëpunim me reperin Mozzik.

Shfaq më shumë

Të tjera nga rubrika

Back to top button
Close
Close