Sport

Zhegrova përveç në fushë shfaq aftësitë edhe në shtëpi (VIDEO)

Futbollisti i Kosovës Edon Zhegrova, i është përgjigjur sfidës “Rri në shtëpi”.

Zhegrova ka treguar aftësit e tij me anë të një video në Instagram, pas nominimit nga këngëtari Trim Ademi, i njohur si Capital T.

Për këtë sfidë ai ka nominuar Vedat Bajramin, Butrint Imerin dhe Kiddan.

Kujtojmë, bota e futbollit po vazhdon të jetë e heshtje, pas pezullimit të të gjitha kampionateve, pas përhapjes së koronavirusit.

Shfaq më shumë

Të tjera nga rubrika

Back to top button
Close
Close